Cumhuriyet Balosu ve Hayrunnisa Gül’ün Bordo Kıyafeti

hayrünnisa gül bordo elbiseBu yılki 29 Ekim resepsiyonunun öncekilerden önemli bir farkı vardı. Hayrunnisa Gül resepsiyona katılmıştı. (Bu güzel olayı, bazıları yeni bir mevzi kaybı olarak gördü ya neyse, şimdi konumuz bu değil.)

Cumhurbaşkanı eşinin, nerede ne giydiği-giyeceği neredeyse artık bütün çevrelerin merak ettiği bir konu haline geldi. Yurtiçi programları, yurtdışı gezileri, davetler… Hepsinde aynı çizgiyi yakalamak önemli bir mesele gerçekten.

29 Ekim Resepsiyonu’nda Hayrünnisa Gül, baştan aşağıya bordo renkli bir kıyafet giydi. Bordo renkli kıyafeti,  “Hakaan” adıyla ünlenen Hakan Yıldırım hazırlamış. Hakan Yıldırım, bu yıl Paris’in en büyük moda ödülü ANDAM’a layık görülmüş. Gül’e hazırladığı tek renk kıyafetle ilgili detay vermek istememiş. Ancak Yıldırım, Gül’ün kendisine verdiği sipariş üzerine mi kıyafeti hazırladığı sorusuna “Sipariş üzerine çalışmıyoruz” cevabını vermiş.

Yazdır
  1. Kullanılabilir HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  2. Yorumları Takip Et RSS
Yukarı Git

oguz